(097) 114 64 08

(097) 114 64 03

Шукаєте вішаки? Наша ціна всього від 1.70грн/шт
Кошик

Як вибрати вішалку для одягу

В основному, купуючи вішалки для одягу, більшість з нас мало звертає уваги на їх особливості і характеристики. Як правило, ці пристосування купують за принципом власних смакових уподобань. А дарма! Адже саме якість вішалок багато в чому впливає на тривалість використання вашого одягу. Які ж вішалки краще вибрати для того, щоб улюблена річ прослужила вам якомога довше? Сучасні тремпеля поділяються на кілька видів. Для важкого верхнього одягу найкращими є вішалки з дерева, металу або полістиролу.

 

Головним критерієм в даному випадку буде міцність і надійність таких тремпелів. Для виробів з трикотажу доречно придбати гнучкі вішалки, які не мають гострих кінців, щоб не наражати на розтягування ваші светри, кофти та ін. Брючні і спідничні вішалки повинні мати особливі затискачі, щоб дані предмети гардероба мали завжди акуратний, випрасуваний вигляд. Для нижньої білизни теж існують певного виду вішалки, що використовуються в основному в спеціалізованих магазинах, але і в побуті білизна на таких тремпелях має естетичний вигляд і зберігається в акуратному вигляді.

 

Якщо всі перераховані вище фактори вас задовольняють, можна задуматися і про зовнішню естетику тремпелів. Сучасний ринок пропонує великий асортимент дизайнерських рішень зовнішнього вигляду вішалок, починаючи від обробки виробів атласом, закінчуючи, флокованим покриттям. Однак, не слід особливо захоплюватися оригінальністю тремпелів, адже вони не повинні відволікати клієнта від одягу, що висить на ньому.

До блогу