(097) 114 64 08

(097) 114 64 03

Шукаєте вішаки? Наша ціна всього від 1.70грн/шт
Кошик

Пластикові тремпеля для одягу

Якщо ви є власником великої торговельної організації з продажу одягу, маєте невелику торгівельну точку, бутік, займаєтеся швейним виробництвом або просто хочете навести лад у власній вбиральні, шафі, вам неодмінно знадобляться пластикові тремпеля для одягу. Адже з їх допомогою можна розвісити широкий асортимент продукції для продажу (верхнього одягу, костюмів, суконь, спідниць, брюк і т.д.) в магазині, даючи можливість при цьому максимально зручно оглядати товари покупцям. У пошивному цеху без плічок теж не обійтися, адже вони допомагають не тільки грамотно організувати деталізацію всіх швейних операцій, але і на виході зберегти виріб в презентабельному вигляді.

 

Будь-яке підприємство сфери обслуговування, культури, що дбає про комфорт своїх відвідувачів (ресторан, кафе, салон, готель або театр), також повинне забезпечити тремпелями свої гардероби. І, нарешті, в кожному будинку, у вашій шафі, гардеробній кімнаті неможливо обійтися без цих предметів, що забезпечують акуратність, порядок, правильне зберігання ваших речей. На сьогоднішній день існує більше тридцяти моделей тремпелів для одягу і аксесуарів.

 

При їх виборі основну увагу слід приділяти матеріалу, з якого вони виготовлені. Сучасна промисловість пропонує тремпеля, виготовлені з пластику, дерева та металу. На даний момент споживачі віддають перевагу пластиковим виробам, що характеризуються високою еластичністю, вологостійкістю, нетоксичність, можливістю фарбування практично в будь-який колір, пристойною зносостійкістю. Величезною перевагою пластикових вішалок є їх легкість і невисока ціна. Також великим плюсом таких виробів є те, що в їх конструкції передбачені різні додаткові гачки, виїмки, завдяки чому на них дуже зручно вішати топи, сукні з бретельками, спідниці, щоб уникнути їх зісковзування з вішалок.

 

Звичайно, на пластикові тремпеля не варто вішати шуби або інший важкий верхній одяг. Однак, весь інший ваш гардероб прекрасно розміститься на таких плічках. Також завжди варто пам’ятати про розмір придбаних тремпелів, їх довжина завжди повинна дорівнювати або бути трохи менше ширини плечей, розміщуваних на них предметів одягу. Ми вказуємо дані параметри на сторінках виробів нашого інтернет-магазину.

 

Також при підборі вішалок потрібно пам’ятати і про розмір своєї шафи, адже занадто широкі плечі можуть туди елементарно не поміститися. Що стосується кольору вішалок, то в магазині найкраще розвішувати колекції на однотипних тремпелях, це візуально надає стрункість і порядок лініям одягу, що безсумнівно допоможе покупцям легше зорієнтуватися при виборі необхідного.

 

У своїй же шафі, якщо вам набридли чорні або білі плечики, можна сміливо експериментувати з кольоровими, підбираючи їх відповідно до своїх смаків. Як і в будь-яких інших життєвих ситуаціях, головне при виборі тремпелів для одягу дослухатися власних відчуттів, дотримуватися певного стилю і прислухатися до порад професіоналів. Замовити тремпеля від “Пластик” ПП для одягу в кілька кліків, ви можете в нашому інтернет-магазині.

До блогу