(097) 114 64 08

(097) 114 64 03

Шукаєте вішаки? Наша ціна всього від 1.70грн/шт
Кошик

Плічка для одягу: вибираємо правильно

Сьогодні на ринку пердставлені плічка різних видів, асортимент пропозицій рясніє розмаїттям. Вся справа в тому, що плічка є атрибутом будь-якого бутика або магазину, тому потрібно з особливою відповідальністю підійти до їх вибору.

 

За якими критеріями слід вибирати плічка?

Тут необхідно розібратися, яке призначення виробу, розмір, матеріал, ціновий діапазон і стильове оформлення. А тепер про все поговоримо докладніше.

 

Призначення вішалок визначає її форму. Ми звикли користуватися традиційними плічками, які складаються з гачка і плеча. У магазині можна побачити вішалки з широкими поперечками, вони можуть мати похилу будова, відрізняються витонченістю оформлення.

 

Прийнято ділити вішалки на дві великі групи: для дорослих і для дітей. Вони відрізняються один від одного не тільки розміром, але і дизайном. Так, вішалки для дорослих виглядають більш масивними і громіздкими. Що ж стосується вішалок для дитячого одягу, то вироби відрізняються компактним дизайном і виконані з яскравих матеріалів.
Плічка призначені для того, щоб акуратно і правильно зберігати одяг. Завдяки таким елементам гардеробу, наряд не обвисає, не зминається. На вішалках є спеціальні гачки, які використовують для фіксації спідниць і топів з бретелями. Таким чином, завдяки правильному зберіганню можна продовжити термін служби одягу.

 

У реалізацію надходять тільки вироби еталонної якості, виготовлені з екологічно чистих і безпечних матеріалів. Все вішалки довговічні, надійні. Фарба, якою покриті вішалки не “скочується” і не залишає плям на одязі. Навіть при тривалому використанні плічки виглядають як нові. Більше того, такі вішалки використовуються не тільки в комерційних, а й побутових цілях.

 

А тепер трохи історії. Нерідко вішалки називають тремпелями, що обумовлено традицією, яка прийшла до нас з Харкова. За однією інформаціює, саме так звали власника фабрики по виробництву вішалок. Тому назва перейшла і на вироби. Так вішалки стали тремпелями.

 

Саме цей атрибут необхідний людині практично скрізь, адже одяг потрібно правильно зберігати, а не розкладати по пакетам і сумкам, де він деформується, мнеться і втрачає привабливий вигляд. Якщо професія людини передбачає наявність кількох спеціальних костюмів, то їх теж потрібно правильно зберігати. Представникам креативних професій можуть знадобиться чохли для зберігання концертних нарядів.

 

Плічка лінійки «Зимові»

Для підприємств, які займаються випуском важкої зимового одягу, будуть актуальні пропозиції нашого магазину. Не обійтися в такому випадку без міцних литих плічок, які можна купити оптом з більшою вигодою. Вони виконані з надійного пластика, мають більш масивну конструкцію в порівнянні з варіантом «літо». Такий виріб витримує пуховик, куртку або легке зимове пальто, демонструючи не тільки красу речей, але і турботу про покупця.

До блогу