(097) 114 64 08

(097) 114 64 03

Шукаєте вішаки? Наша ціна всього від 1.70грн/шт
Кошик

Як красиво прорекламувати одяг?

Швидкому продажу речей сприяє їх ефектна подача. Саме використання вішалок допоможе реалізувати великий обсяг продукції. Пластикові або металеві вішалки використовуються в модних бутиках, магазинах. Завдяки такому предмету можна вигідно презентувати свій товар, правильно розставивши акценти. Звернувшись в наш інтернет-магазин, можна ознайомитися з асортиментом товарів і купити вішалки на будь-який смак за доступною ціною. Із задоволенням розглянемо оптові і роздрібні пропозиції.

 

Як показує практика, вішалки та плечики не втрачають своєї актуальності в побуті і комерційній сфері. Вони не тільки допомагають рекламувати одяг, але і сприяють продовженню терміну його експлуатації. Зберігання речей на поличках призводить до появи складок, помятостей, деформації. На вішалці сукня, кофта, пальто або костюм завжди виглядає розкішно і не втратить своєї привабливості. Якщо мова йде про магазин або бутик, де потрібно показати покупцеві багато речей, то краще купити вішалки оптом. Таким чином, можна вибрати вироби одного стилю і добре заощадити. Товар ходовий, тому за необхідності можна продати його або надати в подарунок покупцеві.

 

В асортименті нашого магазину є великий вибір продукції. Тут можна купити класичні плечки, які підходять для зберігання будь-яких речей. Легкий літній і важкий зимовий одяг без зусиль можна розмістити на вішалці. Вироби виконані з пластмаси, легкі і міцні одночасно.

 

Де купити тремпеля оптом?

Це питання часто хвилює тих людей, чия діяльність пов’язана з бізнесом, реалізацією великого обсягу одягу. Щоб продажі йшли більш інтенсивно, можна купити вішалки оптом. Кожен виріб відповідає високим стандартам якості. Скориставшись нашою пропозицією, можна підготуватися до розширення виробництва або відкрити свій бізнес з продажу речей.

Чому все більше людей вибирають вішалки у нас?

  • Доступні ціни на весь асортимент.
  • Оптові розцінки по кишені кожному покупцеві.
  • Пластмаса, з якої виготовлені вішалки, не втрачає колір, не фарбує одяг, виглядає наче нова, навіть, через довгий час.
  • Вішалки здатні продовжити життя речей, забезпечуючи правильне зберігання.
  • Оптове придбання вішалок – вигідне рішення.

Вся продукція нашого магазину призначена як для комерційного, так і для побутового застосування. Тому якщо планується шопінг, завжди потрібно купити плечки про запас, щоб нові речі було де розподілити. Попит на легкі літні вішалки зростає навесні, коли випускаються легкі костюми, сукні та футболки.

 

Які елементи є на тремпелях?

  • На верхній планці є прорізи для бретелей.
  • Для пояса або краватки може бути кільце.
  • Допускається наявність нижніх гачків для кращої фіксації речей.

Приємно мати справу з професіоналами

Наш сервіс постійно модернізується, ми скоротили час обробки замовлень, утримуючи ціни на допустимо низькому рівні. Тільки індивідуальний підхід до клієнта дозволить задовольнити всі його побажання. Ми робимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені придбанням. Здійснюючи замовлення онлайн, зможете переконатися в якості і довговічності нашої продукції.

До блогу