(097) 114 64 08

(097) 114 64 03

Шукаєте вішаки? Наша ціна всього від 1.70грн/шт
Кошик

Вішаки для одягу в шафу

Як відомо, з часів свого винаходу вішалки для одягу в шафу – незамінний аксесуар в побуті сучасної людини. Цей простий і в той же час геніальний за своєю суттю предмет ми можемо зустріти всюди –  дома, на роботі, в магазині, в театрі і т.д. Проте сьогодні вішалки – це не зовсім ті елементарні плечики, відомі кожному з незапам’ятних часів.

 

Це досить досконалий аксесуар, виконаний з різних матеріалів і забезпечений рядом зручних пристосувань для більш ефективного застосування. Якщо говорити про вішаки для одягу у вашій шафі, найбільш розумним і функціональним буде використання тремпелів з пластика. До їх переваг можна віднести порівняно невисоку вартість, легкість і можливість придбати вішалки практично будь-яких кольорів.

 

Звичайно, вішати на них важкий верхній одяг, пальто, шуби не варто, однак, наповнити свою шафу красивими плічками із пластику для суконь, спідниць, костюмів, нижньої білизни і т.д. безперечно, потрібно. Ми випускаємо великий асортимент дитячих вішалок для одягу, що відрізняються від дорослих лише своїми розмірами.

 

Вибираючи для своєї дитини вішалки, слід звернути увагу на розмір дитячого шафи, куди ви плануєте повісити одяг. Розмір придбаних дитячих вішалок повинен не тільки відповідати ширині плечей вашої дитини, а й вільно поміщатися в шафу. Ці ж правила працюють і в разі дорослих вішалок.

 

Окремо необхідно сказати про вибір тремпелів для верхнього одягу. Для габаритного і важкого зимового одягу краще підійдуть посилені вішалки, які мають достатню міцність і зносостійкість навіть при контакті з мокрими речами. Придбати вішалку на будь-який смак ви можете в нашому інтернет-магазині. Чекаємо ваших замовлень!

До блогу