(097) 114 64 08

(097) 114 64 03

Шукаєте вішаки? Наша ціна всього від 1.70грн/шт
Кошик

Переробка пластику

Ні для кого не секрет, що з кожним роком екологічний стан нашої планети помітно погіршується. Забруднення навколишнього середовища побутовими і технологічними відходами, парникові гази, внаслідок цього неминучість екологічних катастроф, змушує задуматися про майбутнє нашої планети, способах оздоровлення світового простору, пошуках шляхів порятунку від сміттєвого колапсу.

 

Найбільш перспективним варіантом очищення планети від побутового та виробничого сміття на сьогоднішній день є переробка пластика (ресайклінг пластика). Цей процес дає можливість багаторазово використовувати пластик та інші матеріали, зберігаючи при цьому сировину і заощаджуючи на енергоресурсах, яких при такій переробці потрібно значно менше. І, природно, ресайклінг допомагає в значній мірі знизити забруднення навколишнього середовища, адже термін розкладання того ж пластика в природі налічує не одну сотню років, в процесі його розпаду виділяються досить токсичні речовини, які вже точно не покращують і без того жалюгідний стан навколишнього середовища.

 

А якщо пластикові відходи зібрати окремо, розсортувати і вдруге переробити, можна отримати нові, корисні товари народного споживання, наприклад, відра, совки, вішалки, меблі, канцелярське приладдя тощо.

 

І, що важливо, вироби з переробленого пластику анітрохи не поступаються за своїми характеристиками первинним товарам, зберігаючи після переробки всі свої властивості. Сьогодні існують вже технології, що дозволять з переробленого пластику виробляти матеріали для виготовлення одягу. Всесвітньо відомий виробник спортивного одягу Nike випустив колекцію футбольної форми, повністю виготовленої з вторинної сировини.

 

Тому, немає сумніву, що, якщо ми хочемо врятувати нашу планету від екологічного колапсу, вже сьогодні кожен з нас повинен внести свій внесок в процес роздільного збору сміття для його подальшої переробки та створення безлічі корисних речей з вторинної сировини.

 

Замовити вироби з переробленого пластику, ви можете в нашому інтернет-магазині. А саме: вішалки для одягу, відра пдастмаові, совок для сміття, ручки пакетів для ковдр.

До блогу